×

Zainteresowała cię nasza oferta?

Wypełnij formularz

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Hussar Gruppa S.A. informuje, iż jest administratorem podanych danych osobowych. Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63 (Spółka), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Spółkę w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług Spółki, a także produktów i usług podmiotów współpracujących ze Spółką. Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hussar Gruppa S.A. w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane.Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych, podmiotom współpracującym ze Spółką w celach związanych z wykonywaniem umowy.Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym ze Spółką w celu przetwarzania ich przez te jednostki dla potrzeb zawierania i wykonania umów i dla celów marketingowych.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług własnych oraz firm współpracujących z Hussar Gruppa S.A. i otrzymywanie od Hussar Gruppa S.A. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką, drogą elektroniczną i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie od Hussar Gruppa S.A. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na wykorzystywanie środków porozumiewania się na odległość w celu złożenia propozycji zawarcia umowy zgodnie z w/w ustawą. Do kontaktu wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu kontaktowym i należący do mnie adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń▼

Transport
O nas
Likwidacja szkód
Innowacje
Kontakt

Realizowane zlecenia spedycyjne

Dbając o stałe zadowolenie Klientów ze świadczonych przez naszą firmę usług, wyznaczamy sobie cele do których uparcie dążymy. W ten sposób poznajemy swoje możliwości, które nieustannie poszerzamy. Realizując zaawansowane zlecenia transportowe podnosimy sobie poprzeczkę wciąż zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, chcemy być zawsze krok przed konkurencją. Łączymy najlepsze cechy firm transportowych z innowacyjnymi rozwiązaniami stawiając na skuteczność, bezpieczeństwo, terminowość zleceń, dbając przy tym również o ich ekonomię.

Projekt Phoenix

Cel

Udało nam się zostać strategicznym partnerem w wielu punktach załadunku/wyładunku na trasie Anglia-kontynent, gdzie wymagane jest idealne zgranie czasowe między poszczególnymi transportami.

Wyzwanie

Potrafić manewrować między 8 punktami załadunku i 5 wyładunku na obszarze Anglia-kontynent, uwzględniając w tym częste przeprawy promem, oraz jazdę po terenach silnie zurbanizowanych (Londyn, Manchester, Paryż, Lyon, Madryt, Barcelona).

Czego się nauczyliśmy

Nauczyliśmy się jak efektywnie gospodarować czasem, nawet podczas trudnych transportów. Ustanowiliśmy bezpośredni system nawigacji „biuro-pojazd”, dzięki czemu możemy ciągle kontrolować trasę pokonywaną przez pojazd i ją korygować w razie potrzeby, co znacząco potrafi zredukować koszty. Potrafimy również sprawnie przeprowadzić akcję zamiany ciągnika w razie awarii.

Projekt Tacoma

Cel

Ustanowienie ciągłych kursów na kontynencie, od punktu do punktu, od załadunku do wyładunku, przy zachowaniu ciągłej kontroli czasowej na trasach o długości nawet 3000 km.

Wyzwanie

Ustanowienie bardzo małego przedziału błędu w wyliczaniu i utrzymywaniu czasu transportu.

Czego się nauczyliśmy

Unikania nawet najmniejszej ilości czasu straconego. Zarządzanie ewentualnymi uszkodzeniami pojazdu w taki sposób, żeby nie wpływało to na plan transportu. Utrzymywanie tzw. „dzikich kilometrów” (dodatkowych kilometrów pokonywanych przez kierowcę poza oficjalną trasą) na zerowym poziomie. Praca bez przerwy – nawet podczas urlopów, jeżeli to konieczne.

Projekt Amber

Cel

Zarządzanie ruchem naszych podwykonawców, oraz niestandardowymi zleceniami, od krótkich do długodystansowych transportów.

Wyzwanie

Jak najlepsze zgranie tego typu transportów z naszymi.

Czego się nauczyliśmy

Jak zarządzać innymi firmami tak, żeby dostarczały swoim klientom najwyższej jakości usługi.

Usługi spedycyjne w naszym wykonaniu są fuzją wielu istotnych elementów. Zdajemy sobie sprawę, że nie sama istota sprawy – w tym wypadku prowadzenie ciężarówki i dostarczenie przesyłki – jest najważniejsza. Liczy się również poznanie potrzeb klientów, sprostanie im i dostarczenie pełni zadowolenia. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji opartych na zaufaniu będących najsolidniejszą podstawą długotrwałych relacji.

Każde zlecenie spedycyjne traktujemy indywidualnie. Doskonale wiemy, że jedynie personalizacja usługi, dopasowanie jej wykonania do konkretnego klienta daje szansę powodzenia. Zachęcamy do współpracy gwarantującej zadowolenie dla obu stron.

Copyright © 2016
Hussar Gruppa S.A.
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa, TEL: +48 22 201 91 65, NIP: PL 9512219781, REGON: 141016434, KRS: 0000395118, kapitał zakładowy 498 600,00 PLN, kapitał opłacony w całości.
Odwiedź nas na FacebookOdwiedź nas na Google PlusOdwiedź nas na Twitter