×

Zainteresowała cię nasza oferta?

Wypełnij formularz

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Hussar Gruppa S.A. informuje, iż jest administratorem podanych danych osobowych. Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63 (Spółka), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Spółkę w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług Spółki, a także produktów i usług podmiotów współpracujących ze Spółką. Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hussar Gruppa S.A. w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane.Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych, podmiotom współpracującym ze Spółką w celach związanych z wykonywaniem umowy.Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym ze Spółką w celu przetwarzania ich przez te jednostki dla potrzeb zawierania i wykonania umów i dla celów marketingowych.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług własnych oraz firm współpracujących z Hussar Gruppa S.A. i otrzymywanie od Hussar Gruppa S.A. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką, drogą elektroniczną i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie od Hussar Gruppa S.A. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na wykorzystywanie środków porozumiewania się na odległość w celu złożenia propozycji zawarcia umowy zgodnie z w/w ustawą. Do kontaktu wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu kontaktowym i należący do mnie adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń▼

Transport
O nas
Likwidacja szkód
Innowacje
Kontakt

Zadowolenie naszych klientów jest świadectwem wysokiej jakości naszych usług

Nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie w zakresie usług transportowych na terenie całej Europy zostało docenione przez naszych partnerów i klientów. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi referencjami.

TUiR „WARTA“ S.A.

„Od prawie 2 lat korzystamy z usług firmy HUSSAR Gruppa w zakresie pomocy w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych. Współpraca z firmą HUSSAR Gruppa wyróżnia się profesjonalizmem jak i wysoką jakością świadczonych usług. Jesteśmy zadowoleni zarówno z rzetelności jak i szybkości realizacji zleceń.”

Alcopper Trans Logistics Sp. z o.o.

„Firma Alcopper Trans Logistics Sp. z o. o. korzystała z usług pomocy drogowej na zachodzie Europy kilkakrotnie. Były to zawsze usługi świadczone w sposób profesjonalny, sprawnie i terminowo. Jako firma bardzo szybko reaguje na potrzeby zgłaszane przez klientów. Bardzo ważną cechą tej firmy jest również elastyczne podejście do pracy w godzinach popołudniowych, nocnych, oraz w dni świąteczne. Współpracę oceniamy zdecydowanie pozytywnie i zamierzamy korzystać z usług firmy Hussar Gruppa S.A. w przyszłości.”

Stowarzyszenie Przewoźników Podlasie

„Oferowane przez Hussar produkty sprawdzają się w praktyce, stanowią realną pomoc dla kierowcy. Niejednokrotnie umożliwiły nam terminowe i skuteczne zrealizowanie zlecenia i zaoszczędziły dodatkowych, wysokich kosztów napraw na trasie czy kar za opóźnienia w dostawach. Firma Hussar Gruppa S.A. to solidny i rzetelny partner w biznesie współpracę z nią oceniamy pozytywnie i zamierzamy kontynuować w przyszłości.”

Polecają nas również:

Pobierz referencje
INTER-AMAD
Pobierz referencje
MACSPED
Pobierz referencje
P.H.U „GABI“
Pobierz referencje
P.W. „WEGA A“ Sp. z o.o.
Pobierz referencje
EDMAR
Pobierz referencje
AMBRO Transport
Pobierz referencje
ADAMPOL S.A.

Copyright © 2016
Hussar Gruppa S.A.
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa, TEL: +48 22 201 91 65, NIP: PL 9512219781, REGON: 141016434, KRS: 0000395118, kapitał zakładowy 498 600,00 PLN, kapitał opłacony w całości.
Odwiedź nas na FacebookOdwiedź nas na Google PlusOdwiedź nas na Twitter