×

Zainteresowała cię nasza oferta?

Wypełnij formularz

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Hussar Gruppa S.A. informuje, iż jest administratorem podanych danych osobowych. Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63 (Spółka), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Spółkę w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług Spółki, a także produktów i usług podmiotów współpracujących ze Spółką. Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hussar Gruppa S.A. w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane.Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych, podmiotom współpracującym ze Spółką w celach związanych z wykonywaniem umowy.Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym ze Spółką w celu przetwarzania ich przez te jednostki dla potrzeb zawierania i wykonania umów i dla celów marketingowych.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług własnych oraz firm współpracujących z Hussar Gruppa S.A. i otrzymywanie od Hussar Gruppa S.A. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką, drogą elektroniczną i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie od Hussar Gruppa S.A. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na wykorzystywanie środków porozumiewania się na odległość w celu złożenia propozycji zawarcia umowy zgodnie z w/w ustawą. Do kontaktu wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu kontaktowym i należący do mnie adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń▼

Transport
O nas
Likwidacja szkód
Innowacje
Kontakt

Współpracując z Hussar Gruppa S.A. nie musisz długo czekać

Maksymalny czas odpowiedzi ze strony biura wynosi 3 minuty, a każdego ranka o 8:30 znajdziesz pełny raport na swoim mailu. Możesz dokładnie zobaczyć lokalizację pojazdu oraz śledzić pokonywaną przez niego trasę. Nie płacisz już za dodatkowy czas, gdyż dzięki totalnej kontroli takiego czasu po prostu nie ma:

  • ciężarówka jest nakierowywana bezpośrednio z biura
  • otrzymujemy informację ze strony tachografów kierowców w czasie rzeczywistym
  • kierowca otrzymuje dokładnie sprawdzone dane, co uniemożliwia mu robienie dodatkowych postojów pod pretekstem czekania np. na adres miejsca wyładunku.

Profesjonalna osoba zarządzająca transportem jest do dyspozycji 24 godziny na dobę. Od razu znamy wynik wyładunku towaru. Znamy dokładne ceny, nieustająco zarządzamy informacjami, co pozwala nam dostarczyć najlepsze rozwiązania.

Jak to robimy? Jesteśmy absolutnie oddani idei służenia klientowi. Zależy nam i to dlatego zajmujemy się każdym zleceniem jak specjalnym, oddzielnym projektem. Staramy się być jak najbliżej linii transportowych naszych klientów. Od czasu powstania firmy zdążyliśmy już założyć dwie bazy na Zachodzie; jedną w Rodange – Luksemburg , a druga w Sombreffe, w Belgii niedaleko Charleroi. Omawiamy z klientem wszystkie szczegóły i nakreślamy cały proces działań od podstaw tak, aby w pełni odpowiadał potrzebom klienta. Dopiero wtedy wprowadzamy go w życie i nadzorujemy bez przerwy, 24 godziny na dobę.

Nasi kierowcy? Wybrani wśród doświadczonych. Posiadamy nowe ciężarówki i ciągniki, EURO 5,460, Intarder 2,78­2,76. Usługi transportowe są tak zorganizowane, by zminimalizować jakąkolwiek stratę czasu. Gdy tylko projekt zaczyna działać, wprowadzamy formułę „totalnej kontroli” w ruch.

Copyright © 2016
Hussar Gruppa S.A.
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa, TEL: +48 22 201 91 65, NIP: PL 9512219781, REGON: 141016434, KRS: 0000395118, kapitał zakładowy 498 600,00 PLN, kapitał opłacony w całości.
Odwiedź nas na FacebookOdwiedź nas na Google PlusOdwiedź nas na Twitter