×

Zainteresowała cię nasza oferta?

Wypełnij formularz

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:

Hussar Gruppa S.A. informuje, iż jest administratorem podanych danych osobowych. Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63 (Spółka), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Spółkę w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług Spółki, a także produktów i usług podmiotów współpracujących ze Spółką. Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hussar Gruppa S.A. w celu podjęcia przez Spółkę niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane.Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie umowy. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych, podmiotom współpracującym ze Spółką w celach związanych z wykonywaniem umowy.Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym ze Spółką w celu przetwarzania ich przez te jednostki dla potrzeb zawierania i wykonania umów i dla celów marketingowych.
Rozwiń ▼

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług własnych oraz firm współpracujących z Hussar Gruppa S.A. i otrzymywanie od Hussar Gruppa S.A. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką, drogą elektroniczną i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie od Hussar Gruppa S.A. oraz podmiotów współpracującym ze Spółką za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej i drogą wiadomości smsowych informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Wyrażam również zgodę na wykorzystywanie środków porozumiewania się na odległość w celu złożenia propozycji zawarcia umowy zgodnie z w/w ustawą. Do kontaktu wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu kontaktowym i należący do mnie adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Ponadto Spółka informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Hussar Gruppa S.A. z siedzibą w Warszawie (02-781) przy ul. Rotmistrza Pileckiego 63.
Rozwiń▼

Transport
O nas
Likwidacja szkód
Innowacje
Kontakt

Obszary działania Hussar Gruppa S.A.

1. Transport

Obsługujemy skomplikowane zlecenia - wysokomarżowe przewozy, mamy sieć stałych klientów, dopracowane trasy przewozów:

 • dostawa 15 min. przed czasem „no matter what”
 • autorski proces dyspozycyjny Hussar Flash i telematyka Transics w pojazdach
 • opracowaliśmy ekonomiczne trasy przelotu na wszystkie kraje; nasz know-how jest aktualizowany co 2 miesiące
 • odpowiedź na pytania dot. ruchu pojazdów/ładunku w ciągu 3 min
 • tunelowanie przewozu z dokładnością do kilku metrów
 • automatyczna korekta ścieżki
 • odpowiedzialni kierowcy z dużym doświadczeniem zawodowym

2. Podwykonawstwo transportowe

Hussar Gruppa S.A. to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu. Podwykonawcom oferujemy:

 • jedne z najlepszych stawek na rynku,
 • płatność za każdy przejechany kilometr (pusty i ładowny),
 • prosty i przejrzysty system rozliczania frachtów,
 • możliwość uzyskania karty paliwowej oraz urządzeń do poboru opłat drogowych,
 • organizację pracy i dobieranie zleceń przez grupę spedytorów z wieloletnim doświadczeniem,
 • kompleksowy nadzór dyspozytorów 24 godziny na dobę,
 • indywidualną opiekę doradców z działu handlowego,
 • przyspieszone płatności Skonto!
 • warsztat pod Brukselą oraz sieć jednostek naprawczych.

3. Likwidacja szkód

Pierwsza Polska firma dokonująca całościowej likwidacji szkód AC w pojazdach ciężarowych na Zachodzie Europy.

 • sieć wyspecjalizowanych pojazdów oraz mechaników wyszkolonych w analizie likwidacji szkód w kluczowych miejscach Europy Zachodniej
 • każdy pojazd wyposażony w narzędzia do oględzin i wyceny szkód
 • centrum likwidacji w Warszawie zatrudniające likwidatorów z długoletnim stażem i doświadczeniem (m.in. z Warty i PZU)
 • bezpośredni kontakt video z likwidatorami

4. Innowacje

Nasze innowacje tworzymy bazując na wiedzy i doświadczeniu nabytym podczas wieloletniej praktyki w branży spedycyjnej. Wiemy jak wyposażyć kierowcę i auto przed zagraniczną trasą, aby maksymalnie zredukować koszty ewentualnych awarii. Produkty Hussar Innovations znacząco zmniejszają wydatki, gdy konieczna jest szybka naprawa plandeki, usunięcie z drogi plamy oleju, czy kontynuowanie jazdy na śliskiej, oblodzonej nawierzchni. Takie przypadki to dla firmy transportowych codzienność. Zdarzają się, także nam, więc nasz asortyment potrafimy dostosować do bieżących potrzeb rynku. Nasi klienci to przedsiębiorstwa z branży TSL, hurtownie i sklepy motoryzacyjne, a także kierowcy, którym zależy na poprawie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Niezależnie od tego, w jaki sposób chcą Państwo używać akcesoriów gwarantujemy ich niezawodność oraz wysoką jakość wykonania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nieprzewidziane sytuacje nadrodze decydują o opłacalności biznesu i bezpieczeństwie uczestników ruchu drogowego. Wybierając akcesoria Hussar Innovations będą Państwo przygotowani w trasie i pewni, że awaria auta na drodze nie doprowadzi do wypadku lub ogromnych kosztów związanych z naprawą.

Copyright © 2016
Hussar Gruppa S.A.
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 63, 02-781 Warszawa, TEL: +48 22 201 91 65, NIP: PL 9512219781, REGON: 141016434, KRS: 0000395118, kapitał zakładowy 498 600,00 PLN, kapitał opłacony w całości.
Odwiedź nas na FacebookOdwiedź nas na Google PlusOdwiedź nas na Twitter